Kundelek. Dlaczego warto adoptować?

Kto też i nie chciałby mieć i wiernego to przyjaciela, który i zawsze będzie i przy nas, spędzi z nami wiele czasu i pocieszy, wówczas kiedy będzie tego trzeba? Kundelek może i zostać naszym takim o to przyjacielem. Wystarczy też i go poszukać a później i przyjąć go pod swój dach, a on też i odwdzięczy się Ci bezgraniczną to miłością.

Psy w schroniskach

Ponad 100 000 psów i przebywa w polskich to schroniskach. Nie wiadomo jeszcze ile bezdomnych to psów i błąka się po ulicach. Problem w tym i bezdomności to zwierząt w naszym to kraju jest wciąż bardzo duża i dotyczy też i to przeważającej to części i zwierząt nierasowych. Jak jednak możemy to również i zmienić? Dając, również i dom jednemu, albo i więcej potrzebującym to zwierzakom Oprócz tego są jeszcze i inne to sposoby niesienia takiej o to pomocy.

1. Przyjaciel na całe to życie.

Gdy i kundelek trafi pod Twój to dom, zrozumiesz też i zapewne od razu i właśni masz już tego jednego najlepszego przyjaciela. Nie bez powodu mówi się również i, że pies to taki o to najlepszy przyjaciel człowieka.

To też i zazwyczaj jest wielką prawdą. Kundelek i odwdzięczy, się uratowanie mu również życia okaże, się również i najprawdopodobniej w bezgranicznej ot miłości do Ciebie.

2. Każdy kundelek jest jedyny w swoim to rodzaju.

Psy rasowe mają też i do siebie to, że muszą się wpisać w określony to taki o ot wzorzec rasy. Natomiast i jeżeli nie chcesz spotkać na spacerze takiego samego to psa jak Twój, postaw na kundelka. W schroniskach w całej Polsce znajdziemy różne psy, które tylko czekają na dom i ciepło rodzinne. Warto odwiedzić chociażby schronisko wKłobucku i adoptować pieska.

3. Kundelki są o wiele zdrowsze.

W związku z tym, że i w rozród kundelków nie ingeruje i takowy to człowiek, a pula genetyczna tej populacji jest o wiele to większa niż w przypadku i psów rasowych, kundelki są o wiele to mniej obciążonymi genetycznie psami.